Komentarze

Sara
04.10.2019 11:30:57
Polecam ! :) Podejście do kursanta- bardzo miłe ! Super tłumaczone ! Szybko zrozumiałam wiele zagadnień ! Naprawdę serdecznie polecam ! :) (Kopia ze starej strony internetowej - 04-10-2019)
sabina
30.09.2019 14:25:23
Kurs godny poleceni. Po 28 latach od zakończenia szkoły zdana matura p. Teresa z języka rosyjskiego, p. Beata z matematyki i p. Joanna z j. polskiego to MEGA nauczyciele wszystko podane na "tacy" w domu tylko powtarzać i egzamin zdany.(Kopia ze starej strony internetowej - 30-09-2019)
Julia
13.09.2019 10:08:50
Dzięki koreptycjom z matematyki zdałam poprawkę z matury i idę na wymarzone studia jestem najszczęśliwsza na świecie polubiłam matematykę i z przyjemnością aż rozwiązywałam zadania a wydawało mi się to niemożliwe ale udało się zrobiłam jestem żywym przykładem na to ze nawet najbardziej trudne rzeczy można zrozumieć i polecam gorąca tą firmę szczególnie z matematyki tanio jak na korepetycje s jak skutecznie (Kopia ze starej strony internetowej - 13-09-2019)
Julia
12.07.2019 20:15:23
Na zajęcia z języka polskiego namówiła mnie koleżanka, która zawsze miała problemy z tym przedmiotem. Byłam szalenie zaskoczona jej progresem w szkole - ze słabej trójki na semestr zapowiadała się jej mocna czwórka. Ponadto wykazywała się niesamowitą wiedzą z zakresu literatury. Totalna przemiana! To zainspirowało mnie do dołączenia do grupy. Przyzwyczajona do flegmatycznej nauczycielki z polskiego w mojej szkole, po pierwszych zajęciach z Panią Joanną, dosłownie wyszłam ze świecącymi oczami. Nauczycielka była tak entuzjastyczna, pełna energii, szła przez tematy jak burza. Dosłownie tryskała wiedzą i sympatycznością. Chciałabym, żeby wszyscy nauczyciele byli tacy jak Ona. Jestem wzruszona, gdy to piszę, bo wyniki jakie uzyskałam na maturze są świetne i to wszystko dzięki Pani Joannie. Pani jest niesamowita, niech Pani nigdy o tym nie zapomina :) Taki nauczyciel to ZŁOTO.(Kopia ze starej strony internetowej - 12-07-2019)
Maksym i Aneta
12.07.2019 19:21:45
Chciałam bardzo polecić kursy maturalne. Ktokolwiek rozpocznie przygodę z Forberg będzie mega usatysfakcjonowany. Jakość na najwyższym poziomie.(Kopia ze starej strony internetowej - 12-07-2019)

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.