Kursy językowe dla firm

 

Kursy językowe są jednym z najbardziej oczekiwanych przez pracowników benefitów. Rozwijanie sprawności językowych pomoże Twoim pracownikom profesjonalnie realizować zadania związane z obsługą zagranicznych kontrahentów, otworzy nowe możliwości i doda motywacji do zdobywania nowych rynków oraz pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek jako pracodawcy.

 

Prowadzimy kursy językowe na poziomach zgodnych z klasyfikacją przyjętą przez Radę Europy tj. Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, ESOKJ (Common European Framework of Reference for Languages, CEFR).

 

Języki

Poziomy zaawansowania

język angielski
język niemiecki
język włoski
język hiszpański
język francuski
język rosyjski
język ukraiński
język polski dla obcokrajowców

A1 - początkujący (Beginner)
A2 - podstawowy (Pre-Intermediate)
B1 - niższy średniozaawansowany (Lower Intermediate)
B2 - wyższy średniozaawansowany (Upper Intermediate)
C1 - zaawansowany (Advanced)
C2 - biegły (Mastery)

 

Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia?

 

Wiemy, że zadaniem Twoim i Twoich pracowników jest przede wszystkim mierzenie się z codziennymi wyzwaniami jakie niesie ze sobą prowadzenie biznesu, dlatego częstotliwość i długość trwania zajęć dostosujemy do potrzeb i możliwości Twojej firmy. Zajęcia językowe mogą trwać 45, 60, 90 lub 120 minut oraz mogą odbywać się dowolną ilość razy w tygodniu.

 

Zajęcia prowadzimy w formie online lub stacjonarnie w wybranych miastach w siedzibie firmy.Napisz nam jakie są Twoje oczekiwania. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną, dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę:

pole wymagane
pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.