Komentarze

Sadowska Katarzyna
12.07.2019 17:43:03
Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie mojej córki do matury z matematyki. Córka była bardzo zadowolona z prowadzonych lekcji. Przez cztery lata w Technikum nie nauczyła się tak dużo jak u Państwa w ciągu roku. Polubiła matematykę i zdała maturę z bardzo dobrym wynikiem. Jeszcze raz dziękuję.(Kopia ze starej strony internetowej - 12-07-2019)
Mama maturzystkiMagdalena
15.05.2019 12:59:41
Witam , Przede wszystkim chciałam podziękować za doskonałą pomoc w przygotowaniu do matury mojego dziecka. Mimo, że córka uczestniczyła w innym kursie gdzie indziej, sama przyznała, że gdyby dowiedziała się wcześniej o kursach Forberg, z pewnością uczęszczałby na nie cały rok. Mimo późniejszego dotarcia na kursy przedmaturalne z języka polskiego, matematyki podstawowej i rozszerzonej była z nich bardzo zadowolona. Powiedziała, że nauczyciele z pełnym zaangażowaniem prowadzą zajęcia: czytelnie tłumaczą i zwracają uwagę, na rzeczy istotne w praktyce dla maturzysty. Co ważne dla ucznia – aby go mobilizować, dają dodatkowe zadania domowe, jak np. arkusze maturalne, z wcześniejszych lat aby ćwiczyć na „żywym organizmie”. Dzięki temu, każdy, jeśli tylko chce czerpie wiedzę garściami. Serdecznie dziękujemy i szczerze polecamy (Kopia ze starej strony internetowej - 15-05-2019)
Monika
30.07.2018 19:25:48
Kurs maturalny jaki oferuje szkoła Forberg jest dla wszystkich, którzy bez problemu chcą zdać maturę. Kompetentni nauczyciele, zarówno z języka polskiego, jak i z matematyki. Trygonometria była dla mnie czarną magią - mówię poważnie. Pani Beata tak świetnie tłumaczy, że ta trygonometria wcale nie jest taka trudna. :) Pani Joanna włożyła całe serce w przygotowanie do matury z języka polskiego. Złota kobieta. Dzięki zajęciom i solidnemu przygotowaniu zdałam maturę bez problemu. Bez nauki - nie liczmy na cuda. ;) Mnóstwo materiałów bardzo dobrze przygotowanych, dzięki którym przyswoiłam dużo wiedzy. Nie żałuję ani grosza. Polecam serdecznie, naprawdę warto. :)(Kopia ze starej strony internetowej - 30-07-2018)
JH
22.07.2018 16:30:12
Bardzo polecam. Córka dostała się na wymarzone stacjonarne studia dziennikarskie na Uniwersytecie w Warszawie. Dziękujemy bardzo - przede wszystkim Pani z języka polskiego. (Kopia ze starej strony internetowej - 22-07-2018)
Dorota
13.07.2018 10:24:38
W zeszłym roku przeglądałam te bardzo dobre opinie i myślałam ,super ale to niemożliwe żeby w tak krótkim czasie przygotować się do matury po ponad 20 latach. Zapisałam się i nie żałuję,dzisiaj maturę mam w kieszeni. Szkoda że wcześniej się nie odważyłam. Bardzo dziękuję Pani Joannie ,Pani Beacie i Pani Teresie. Takich wspaniałych nauczycieli życzę wszystkim uczniom. Kurs jest godny polecenia.(Kopia ze starej strony internetowej - 13-07-2018)

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.