Komentarze

ola
11.07.2018 15:15:32
Trudno tak w kilku słowach... efekt mojej przygody z firmą Forberg to ZDANA PO 20 LATACH MATURA !!! Cóż może stanowić większą reklamę ?? Właściciel szkoły z w pełni kompetentną i zaangażowaną w swą rolę grupą wykwalifikowanych i przesympatycznych nauczycieli tworzą mega skuteczny zespół przygotowany do realizacji trudnych wyzwań ;) Szczególne podziękowania dla wspaniałych, naszych Aniołów : PANI JOANNA z j. polskiego - człowiek orkiestra, z pasją, wszechstronną wiedzą, znakomity specjalista w swej dziedzinie, wspaniała osoba, brak mi słów podziwu... PANI TERESA z j. rosyjskiego - wielki miłośnik rosyjskiego, spokojna i miła osoba, konsekwentnie realizująca swój plan przekazania wiedzy w jak najlepszej formie... PANI BEATA z matematyki - przełamuje stereotyp strasznych matematyczek, z uśmiechem, w delikatny sposób wbijająca do głowy trudne zagadnienia, matematyczna torpeda ;) Jest mi bardzo miło, że miałam możliwość spotkać na swej drodze tak WSPANIAŁE OSOBY... nie wspominając o grupie z którą w dobrym humorze pokonywałam kolejne etapy nauki... WIELKIE DZIĘKI !!! POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ, A BOJĄ SIĘ ;) (Kopia ze starej strony internetowej - 11-07-2018)
Asia
09.07.2018 16:21:37
Bardzo dobry kurs!Warto,matura zdana za pierwszym podejściem. Profesjonalne przygotowanie,materiały pomocnicze oraz pełna pasji karda,szczególnie dziękuje P.Asi-j.polski(41%,100%)P.Beacie-matematyka(52%)P.Teresie-j.rosyjski(75%,100%).Naprawdę polecam,zdałam maturę po 27 latach,lecz sam kurs nie wystarczy,trzeba się uczyć też w domu,jednak warto.Materiały są świetnie przygotowane przez wykładowców,zajęcia odbywają się w małych grupach.Gorąco polecam ten kurs!!!Jeszcze raz dziękuje Paniom za bardzo dobre przygotowanie i pokładaną w nas wiarę,że nam się uda DZIĘKUJE! Jestem już studentką!!!!!(Kopia ze starej strony internetowej - 09-07-2018)
Baśka ;)
08.07.2018 13:16:08
polecam szkołę w 100% !!! po pięciu latach od poprzedniego egzaminu zdałam ustny niemiecki a do grupy dołączyłam dopiero w połowie stycznia. Nie wierzyłam w siebie, ale Pani Kasia skutecznie mnie przekonała, żebym poszła i pokazała co potrafię - opłacało się ;) Prezes, dyrektor, szefuncio - bardzo miły i pomocny. nie ma też problemu z płatnościami kilka dni po terminie. Naprawdę szkoła godna polecenia !!! (Kopia ze starej strony internetowej - 08-07-2018)
Ania
07.07.2018 21:12:43
Profesjonalni na najwyższym poziomie wykładowcy - to właśnie ich spotkałam na kursie maturalnym i to dzięki nim uwierzyłam w swoje możliwości po 27 letniej przerwie w nauce. Dziękuję za wiedzę, słowa wsparcia, za niezapomniane chwile. Pani Asiu, Beato, Tereso jesteście wspaniałe. Pozdrawiam tegoroczna maturzystka. (Kopia ze starej strony internetowej - 07-07-2018)
Adam
06.07.2018 21:00:10
Kurs wart swojej ceny, profesjonalny dobór wykładowców z najwyższej półki, idealnie dopasowane materiały przez wykładowców. Uważam, że Pani Asia z polskiego, Pani Beata z matematyki i Pani Kasia z niemieckiego to nauczyciele z powołania. Bardzo zaangażowane w swoją pracę i pełne pasji próbują z powodzeniem zarazić każdego miłością do swojego przedmiotu. Zdecydowałem się po 20 latach spróbować swoich sił na maturze. Nie ukrywam, że jeżeli zdecydujecie się na taki sam krok to prócz zajęć czeka Was ciężka praca również indywidualnie ale z pomocą otrzymanych materiałów. Czy jest możliwe aby w ciągu siedmiu miesięcy przygotować się do matury? TAK!!! i co najważniejsze nie jest to poziom minimalny 30% nawet 100% jest możliwy. Może mój wpis jest zbyt filozoficzny, ale z dumą mogę się pochwalić, że z rozszerzenia języka polskiego osiągnąłem 60% w temacie Poezja i filozofia, brzmi kosmicznie? Szczerze polecam Wam tą szkołę, przygotujcie się na ciężką pracę, zapewne przed Wami i wiele zwątpień, ale sukces gwarantowany jeżeli nastawicie się odpowiednio na swój cel. PS. Gdybym 20 lat temu miał możliwość poznać Panią Asię, Beatę i Kasię zapewne nie stresowałbym się w maju 2018 roku. DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO !!! (Kopia ze starej strony internetowej - 06-07-2018)

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.