Komentarze

Aga
05.05.2016 21:42:31
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Pomógł mi przyswoić materiał na maturę z przedmiotu, którego nie miałam w szkole. Na dodatek na każde zajęcia dostawałam przydatne materiały- atlas, ćwiczenia, druki notatek... Polecam kursy Forberg! ;)(Kopia ze starej strony internetowej - 05-05-2016)
Ewka
14.09.2015 17:39:37
Nie wierzyłam,że po 20 latach ktoś tak przypomni mi materiał, że zdam maturę...I - udało się!!!!!!!! Wykładowcy w Forbergu naprawdę są niesamowici!! Ludzie jak mnie się udało może zdać każdy!! Uwierzcie w siebie i Forberga!(Kopia ze starej strony internetowej - 14-09-2015)
Seba
03.09.2015 22:46:59
Gorąco zachęcam do odważenia się i podjęcia wyzwania podejścia do egzaminu maturalnego.Ja uczyniłem to 18 lat od ukończenia szkoły średniej. Do egzaminu można się przygotowywać samodzielnie, i pewnie jest to wykonalne, jednak można sobie to ułatwić zapisując się na kurs maturalny. Uczniowie podchodzący do matury mają możliwość dopytania o przebieg egzaminu i wymagania swoich nauczycieli w szkole, natomiast absolwenci kończący szkołę średnią w przeszłości nie mają takich możliwości. I tu z pomocą przychodzą wykładowcy prowadzący zajęcia na takim kursie maturalnym. Tym bardziej jest to pomocne, że w przeciągu ostatnich lat nastąpiła tzw reforma edukacji, w następstwie której program nauczania i wymagania egzaminacyjne, jak i forma egzaminu się zmieniły. Zachęcam szczególnie do zapisania się na kurs maturalny w Forbergu. Wykładający tam nauczyciele cechują się zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do kursanta; zajęcia odbywają się w miłej atmosferze; oferują gotowe materiały do nauki i podręczniki. I nie ma tak, że sam kurs wystarczy, trzeba się uczyć, trzeba pracować. Jednak satysfakcja, jaką człowiek odczuwa ze zdania egzaminu jest bezcenna, naprawdę warto. Pozdrawiam serdecznie wykładowców i współkursantów. Sebastian (sebastianp1977@wp.pl) PS Pani Anno, angielski ustny 87, pisemny 94! :-) (Kopia ze starej strony internetowej - 03-09-2015)
Aneta
24.08.2015 15:33:04
Witam,zdawałam maturę po 20 latach przerwy.Uważam,że kurs jest bardzo dobrze przygotowany,prowadzony na wysokim poziomie przez profesjonalistów.Dziękuję pani Teresie,Joasi i Beacie za cierpliwość,pomoc i zawsze uśmiech na twarzy.Wszystkim chcącym zdać maturę serdecznie polecam Forberg.Jestem szczęśliwa,że w końcu mam drogę otwartą na studia.(Kopia ze starej strony internetowej - 24-08-2015)
Jacek
22.08.2015 12:55:52
Kurs bardzo dobrze przygotowany, dzieki niemu dobrze zdałem mature i dostałem sie na studia. W pół roku nauczyłem się wiecej niż przez poprzednie lata w szkole. Polecam wszystkim (Kopia ze starej strony internetowej - 22-08-2015)

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.