Komentarze

E.
10.08.2015 22:55:19
Chciałam podziękować za profesjonalnie przeprowadzony kurs przygotowawczy do matury oraz pochwalić się zdaną przez syna maturą i to z wysokimi notami. W ten sukces wnieśliście również Państwo swój wkład. Dziękuję.(Kopia ze starej strony internetowej - 10-08-2015)
Monika
16.10.2014 21:12:58
Ja chodziłam na rozszerzony rosyjski i nikt mnie nie nauczył tyle co p.Teresa w przeciągu 6 m-y.SZACUNEK DLA PANI OGROMNY!Egzamin ustny i pisemny zdałam bez problemu,przy czym pisemny na 75%. Każdy język jest tam prowadzony perfekcyjnie POLECAM FORBERG.Aktualnie studentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej:)(Kopia ze starej strony internetowej - 16-10-2014)
Zwycięzca :)
02.10.2014 13:51:12
Szanowni przyszli słuchacze ! 3 lata przymierzałam się do podjęcia decyzji o przystąpieniu do egzaminu maturalnego. Z biegiem czasu wydawało mi się to coraz bardziej niemożliwe. Pewna sytuacja życiowa pchnęła mnie do przodu i od października jestem już studentką. Marzenia się spełniają, tylko należy być cierpliwym :) Dziękuję wszystkim nauczycielom a w szczególności dziękuję sobie. Jestem dumna z siebie a rodzina pełna podziwu, że po 20 latach miałam siłę i chęci na zmierzenie się z egzaminami. Polecam Forberg - uczyć się trzeba nie ma co ukrywać ale pod okiem fachowców jest prościej i pewniej :)(Kopia ze starej strony internetowej - 02-10-2014)
Mona79
15.09.2014 12:31:31
Przyszli maturzyści!!!Dla Was piszę ta opinię...NIE REZYGNUJCIE ZE SWOICH MARZEŃ WARTO IŚĆ DO FORBERGA- tam pracują prawdziwi profesjonaliści.Jeszcze dwa lata temu nie wierzyłam że po 12 latach od ukończenia Liceum zdam w końcu maturę..To właśnie dzięki wykładowcom -PANI BEACIE,TERESIE JOASI:D oraz własnej pracy i wytrwałości jestem na etapie wyboru studiów.SZCZEGÓLNIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANI BEATCE BO DOPIERO ONA- JEDYNA NAUCZYŁA MNIE MATEMATYKI,OGROMNY UKŁON W PANI STRONĘ.WARTO tam iść i nie ma się nad czym zastanawiać bo wnet ruszają zajęcia.POWODZENIA I WIARY W SIEBIE.DZIĘKUJĘ:)(Kopia ze starej strony internetowej - 15-09-2014)
Julka
10.09.2014 20:05:20
Polecam wszystkim maturzystom! Chodziłam na biologie i jestem bardzo zadowolona. Pani profesor jest bardzo sympatyczna oraz super tłumaczy i jest zaangażowana w zajęcia. Najtrudniejsze zagadnienia stają się proste i zrozumiałe oraz łatwe do zapamiętania. :D(Kopia ze starej strony internetowej - 10-09-2014)

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.