Komentarze

Barbara
09.09.2014 18:01:23
FORBERG 2013-2014 ! Gorące podziękowania Organizatorom kursów . Pełny profesjonalizm, wkład w organizację edukacji kursantów oraz fantastyczni wykładowcy. W dobie XXI wieku tak mało spotyka się osób ,które potrafią przekazać wiedzę osobom ,które miały kontakt ze szkołą kilkanaście lat temu - w sposób ,gdzie słucha się i pozostaje w pamięci. Ukłony i podziękowania dla cudownej Pani Joasi , Pani Ani ,które zawsze w nas wierzyły....... i miały rację . WARTO! Uczniowie młodzi i Ci po latach ...nie rezygnujcie z marzeń ,lecz należy się zapisać i do przodu...! Polecam i DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!!! (Kopia ze starej strony internetowej - 09-09-2014)
Monia79
30.08.2014 22:08:52
WITAM.Z PEŁNĄ ODPOWEDZIALNOSCIA POLECAM FORBERG!!WYKŁADOWCY UCZĄ NA WYSOKIM POZIOMIE,SĄ CIERPLIWYMI I NIEOCENIONYMI WPROST FACHOWCAMI.SĄ PRZEDE WSZYSTKIM EGZAMINATORAMI MATURALNYMI- TO DLATEGO FIRMA FORBERG MOŻE SIĘ POSZCZYCIĆ TAK WYSOKIMI WYNIKAMI ZDANYCH MATUR PRZEZ SWOICH KURSANTÓW.MUSZĘ W TYM MIEJSCU Z CAŁEGO SERCA SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANI BEACIE,JOASI I TERESIE.TĘSKNIĘ ZA ZAJĘCIAMI KTÓRE PROWADZIŁY W TAK NIESAMOWITY SPOSÓB!!NAUKA W FORBERG TO BYŁA PIĘKNA PRZYGODA-PO PROSTU...POLECAM SZCZERZE NIE MA SIĘ NAD CZYM ZASTANAWIAĆ TO IDEALNY WYBÓR.DZIĘKI WYKŁADOM LUDZI KTÓRZY TAM PRACUJĄ NA PEWNO DACIE RADĘ.Pozdrawiam grupę z roku 2013 gdzie była OLKA,GOSIA,PAWEŁ,IZA,JUSTYNA,KORNELA i inni.Forberg jest po prostu wyjątkowym kursem!!(Kopia ze starej strony internetowej - 30-08-2014)
Iwona
13.08.2014 09:47:27
Po 25 latach zdałam maturę :). To co niemożliwe jeszcze w październiku stało się faktem. Dzięki umiejętnościom, cierpliwości nauczycieli (Paniom : Asi, Teresie i Beacie) zrealizowałam swoje marzenie. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego. Polecam wszystkim. (Kopia ze starej strony internetowej - 13-08-2014)
Sylwia
02.07.2014 09:53:13
Witam jestem tegoroczną maturzystką. Zdawałam maturę po 16 latach od zakończenia liceum. Udało mi się zdać maturę za pierwszym podejściem bez żadnych poprawek. Wykładowcy są SUPER POZDRAWIAM najmocniej panią Asię z j.polskiego jej zaangażowanie i pomoc jest wprost nieoceniona. Dzięki niej zdałam ustna maturę na 100%. Pani Teresa z j.rosyjskiego jest niesamowita jej sposób prowadzenia zajęć jest boski zawsze dużo od nas wymagała i to mnie mobilozowało żeby zawsze być przygotowanym. Dzięki niej zdałam maturę na super poziomie bo ustny na 87% a pisemy na 55% ale zaznaczam że pisemną maturę pisałam z wielką gorączką bo się bardzo rozchorowałam. Także pani Beata z matematyki jest niesamowicie cierpliwa do starszej młodzieży przygotowała mnie na tyle że zdałam. Jeśli ktoś chce się przygotować do matury to polecam z całego serca FORBERG . Pozdrawiam i ściskam nauczycieli.(Kopia ze starej strony internetowej - 02-07-2014)
Aśka
30.06.2014 17:48:08
Zajęcia w szkole Forberg bardzo dobrze przygotowały mnie do matury. Prowadzone na wysokim poziomie, wszystko staje się jasne i klarowne. Matura po takich zajęciach to pikuś. Polecam serdecznie :-)(Kopia ze starej strony internetowej - 30-06-2014)

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.