Komentarze

Sandra
21.10.2022 01:24:08
Polecam każdemu kto chce przystąpić do matury po latach, kurs stacjonarny w Katowicach pomógł mi w uzyskaniu dobrego wyniku na maturze, nawet nie liczyłam na 80 procent z matury rozszerzonej :) Pani z języka Polskiego to nauczyciel z pasją, rzadko się na takich trafia. Pan Janusz z j. Angielskiego jak coś powiedział, tak pamiętam do dnia dzisiejszego, specyficzny i jak widać skuteczny człowiek :) Pozdrawiam wszystkich z firmy Forberg, jak i ludzi których przy okazji udało mi się poznać. Dziękuję :)(Kopia ze starej strony internetowej - 21-10-2022)
Katarzyna
01.10.2022 14:58:18
Polecam serdecznie!!! Kadra niesamowita 🥰 wspaniali ludzie, gdyby w szkołach uczyli tylko tacy naucziele nie byłoby poprawek z matury. Oczywiście maturka zdana. Pozdrawiam Obecna studentka pielęgniarstwa ❤️(Kopia ze starej strony internetowej - 01-10-2022)
Kamila
01.10.2022 13:31:24
W ubiegłym roku uczęszczałam na kursy maturalne z matematyki, j. polskiego i j. angielskiego. Dziś jestem studentką WST!!! Marzenia się spełniają, a możecie je spełnić z Forbergiem. Gorąco polecam, wykwalifikowana kadra nauczycielska w postaci Pani Doroty, Beaty oraz Pana Janusza. Cieszę się, że trafiłam do tej szkoły. (Kopia ze starej strony internetowej - 01-10-2022)
Sylwia
12.09.2022 17:58:28
Witam dużo w internecie jest szkół i osób, które dają korepetycje i maja świetne opinie. Szczerze chodziłam na korepetycje i uczestniczyłam w kursie on line. Przez przypadek odkryłam Forberg nie spodziewałam się, że są jeszcze tacy ludzie , którzy z taką łatwością i pasja potrafią zarazić nauką takie osoby jak ja, które po wielu latach dzięki nim mogą spełnić swoje marzenia. Dziękuje panu Tomaszowi że zatrudnia tak wspaniałe osoby. Jeszcze raz dziękuje pani Teresie , Joannie i Beacie w przygotowaniach do matury . 😊(Kopia ze starej strony internetowej - 12-09-2022)
Ewa
09.09.2022 10:38:19
Serdecznie polecam, dzięki kursowi syn zdał maturę poprawkową z j. polskiego. Kurs był bardzo pomocny. Na bardzo wysokim poziomie przygotowania i nauczania. Ogromnie dziękujemy i polecamy. Naprawdę Warto !!! (Kopia ze starej strony internetowej - 09-09-2022)

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.