Komentarze

Justyna
14.09.2013 14:15:03
Witam. Z kursem maturalnym FORBERGA matura "po latach" nie jest straszna! Jestem zeszłoroczną maturzystką. Wykładowcy kursu doskonale umieją przekazać swoją wiedzę "starszej młodzieży" ;) Świetny kontakt z organizatorem. Serdecznie polecam i dziękuję. (Kopia ze starej strony internetowej - 14-09-2013)
SZYMEK
27.08.2013 22:08:17
Zdałem maturę bez problemów. Polecam wszystkim przyszłym maturzystom. Jestem bardzo zadowolony i jeszcze raz polecam na 100%.(Kopia ze starej strony internetowej - 27-08-2013)
Ada :)
27.08.2013 19:30:46
Bojąc się egzaminu maturalnego, na zajęcia zapisałam się już w drugiej klasie liceum, aby sprowadzić szansę porażki to absolutnego minimum. Nie tylko przedmioty obowiązkowe poszły mi bardzo dobrze, ale i dodatkowe wypadły zaskakująco, w porównaniu do czasu jaki spędzałam na nauce. Dzięki kursom maturalnym FORBERG do matury podeszłam ze stoickim spokojem. Samo uczęszczanie na zajęcia, powtarzanie materiału i dyskusje z nauczycielami odniosły o wiele lepszy efekt, niż lekcje w szkole. Atmosfera na zajęciach z każdego przedmiotu zawsze była fenomenalna. Nauczyciele natomiast nigdy nie odmówili mi pomocy, wręcz przeciwnie! W dużej mierze dzięki tym kursom zdałam maturę na tyle dobrze, aby dostać się na wymarzone studia. Jeśli na uczelni spotkam chociaż w połowie tak świetnych wykładowców, to nie mogę się doczekać kolejnych lat nauki!!! Mam cichą nadzieję, że jeszcze się spotkamy :) Dziękuję za wszystko!!! WSZYSTKIM POLECAM FORBERG! (Kopia ze starej strony internetowej - 27-08-2013)
a76
23.08.2013 21:44:33
Kiedy w październiku 2012 r. rozpoczynałam kurs pomyślałam sobie - co ja tam robię, nie dam rady po tylu latach aż 18, jak w 7 m-cy przerobić 4 lata liceum. Już po kilku tygodniach okazało się, że warto było przyjść, że trzeba była wziąć "byka za rogi". Matematyka, która początkowo wydawała się kompletnie niezrozumiała okazała się królową nauk, dzięki Pani Beacie. Super kobieta, wykładowca :) A język polski...niby banalny przedmiot, a dzięki Pani Joannie każda lektura była jak miód dla uszu. Doskonały przekaz, możliwość głębszego przeanalizowania sensu danego utworu. Te kilka m-cy kursu minęły w tempie ekspresowym, oczywiście zakończone pozytywnie egzaminem maturalnym :) Szanowne Panie, wielkie dzięki za trud włożony w przygotowanie. (Kopia ze starej strony internetowej - 23-08-2013)
Liza796
11.01.2013 00:14:40
WITAM!!! Do FORBERGA chodzę od 13.10.2012 i wiem,że było WARTO zacząć!!!Wykładowcy są pod każdym względem świetni.Do MATURY 2013 zostało jeszcze troszkę czasu-boimy się bardzo!W mojej grupie są osoby,którzy w ogóle nie wierzą,że zdają,że cokolwiek w maju napiszą...Przechodzą kryzys i to widać prawie na każdych zajęciach...Ale nie możemy się poddawać-przecież tak daleko już zaszliśmy.Jeszcze tylko parę miesięcy i osiągniemy zwycięstwo!Mimo tego,że jestem beznadziejnym przypadkiem matematycznym to i tak w to wierzę.POWODZENIA(Kopia ze starej strony internetowej - 11-01-2013)

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.