Komentarze

Małgosia
01.10.2012 19:50:44
Witam.Właśnie dziś mija rok jak 1 października 2011roku rozpoczęłam kurs przygotowawczy do matury.Na zajęcia szłam z ogromnym lękiem i przekonaniem że nie dam rady osiągnąć celu.Dzisiaj jestem szczęśliwą maturzystką pomimo iż od ukończenia szkoły minęło 28 lat.Dziękuję serdecznie Pani TERESIE,JOANNIE ,BEACIE za przekazaną wiedzę ,poświęcenie ,oraz miłą atmosferę na zajęciach ,a szczególnie dziękuję PANU TOMASZOWI za to, że pomimo swojego młodego wieku pomyślał o osobach,,dojrzałych'' którzy w odpowiednim czasie z różnych przyczyn nie mogli zdać matury.(Kopia ze starej strony internetowej - 01-10-2012)
Ewa
02.07.2012 22:16:31
Witam. Zdałam maturę po 28 latach przerwy w nauce. Język rosyjski, którego bałam się najbardziej dzięki Pani, Pani Tereso zdałam z wynikiem 83 i 89%. Język polski i matematyka także z super wynikami. Świadczy to o wykładowcach - jesteście Panie naprawdę świetne. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, gdzie przygotować się do egzaminu - polecam Forberg. (Kopia ze starej strony internetowej - 02-07-2012)
Piotr z Katowic
01.07.2012 14:27:11
Po 19 latach przerwy zdecydowałem się zdać maturę i zastanawiałem się nad wyborem kursu przygotowaczego. Teraz wiem, że mój wybór był IDEALNY! FORBERG to miejsce, do którego chodzi się przyjemnością. Prowadzący są bardzo sympatyczni i posiadają ogromną wiedzę, ale najważniejsze jest to, że potrafią doskonale ją przekazać. Przy czym, przygotowują konkretnie pod egzamin maturalny. W szkole uczono mnie rosyjskiego, więc zdawanie angielskiego było dla mnie dużym wyzwaniem. Dzięki Pani Joannie po pół roku kursu zdałem ustny na 80% i pisemny na 82%! Dziękuję, Pani Joanno! Lekcje języka poskiego z Panią Joasią, to miód dla ucha, tak ciekawie opowiada o lekturach, że żałujesz, iż wcześniej ich nie czytałeś! Doskonale naprowadza na wnioski i powiązania w różnych motywach. Polski zdany na 100%. Dziękuję, Pani Joasiu! Tylko Pani Beata wie, jak nauczyć matematyki krok po kroku w pól roku :) W październiku chcesz umieć tylko tyle, żeby zdać te 30%. W maju walczysz już o co najmniej 60%! Dziękuję, Pani Beato! Matematyka nigdy wcześniej nie była tak prosta i logiczna. (Jeśli nie umiecie w ogule matematyki albo umiecie słabo - "nie ma to żadnego znaczenia", Pani Beata Was nauczy!) Polecam FORBERGa - po prostu, wiedza rozwija.(Kopia ze starej strony internetowej - 01-07-2012)
Agnieszka D
30.06.2012 08:53:51
Witam, po 10 latach zdałam pozytywnie maturę:), pozdrawiam i dziękuje serdecznie p.Beatę i p. Joannę - które umieją bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę. Polecam kurs dla maturzystów po latach w FORBERG. (Kopia ze starej strony internetowej - 30-06-2012)
Asia M. z Rudy Śląskiej
17.09.2011 15:02:04
Pozdrawiam bardzo Panią Asię z Języka Polskiego i Panią Beatę z Matematyki. Polecam wszystkim ten kursy maturalne, mi wreszcie się udało zdać maturę i otrzymałam Świadectwo Dojrzałości. Kurs prowadzony jest bardzo dobrze, cały materiał można zrozumieć. Ja się cieszę i właśnie wybieram uczelnie.(Kopia ze starej strony internetowej - 17-09-2011)

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.