Komentarze

Aneta
09.09.2023 07:19:33
Szkole Forberg polecam każdemu , kto chce przystąpić do matury po wieloletniej przerwie. Miałam przerwy ponad 20 lat, zapisałam się na zajęcia, ale podeszłam do tego sceptycznie, myśląc że to nie może się udać. Młodzież uczy się 4-5 lat a my mamy 7 miesięcy żeby to wszystko ogarnąć . Myślę , spróbuje...nic nie mam do stracenia . Zajęcia odbywały się w każdą sobotę. Pani z polskiego i
matematyki to niesamowite kobiety , kobiety z pasją , zaangażowane , cierpliwe. Przekaz informacji przez te panie był czysty, przejrzysty, nie można było lepiej trafić . Te panie to nauczycielki z prawdziwego zdarzenia, dlatego bardzo, bardzo im dziękuję , reasumując do matury w tym roku podeszłam z sercem w gardle i trzęsącymi się dłońmi , ale zdałam . Procentowo wcale nie mało , po ogłoszeniu wyników czułam się jakbym zdobyła sam szczyt Mount Everest. Łzom szczęścia nie było końca . Każdemu kto się zastanawia czy da radę mówię...dasz ! Mam 45 lat , dałam radę , Ty też dasz , ja idę dalej :) życzę wszystkim powodzenia bo Matura to bzdura :)
Aneta
04.09.2023 17:01:51
Gorąco polecam .Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach w zeszłym roku. W maju zdałam maturę po ponad 20 latach przerwy w nauce. Uczęszczałam na kursy z j.polskiego, matematyki i j. angielskiego. Kadra profesjonalna, gdybym miała takich nauczycieli w liceum dawno miałabym maturę. Matematyka dzięki Pani Beacie już nie jest dla mnie czarną magią, dziękuję .
Aldona
25.07.2023 17:06:19
Kurs rewelacyjny, nauczyciele bardzo otwarci i z anielską cierpliwością. Ilość materiałów bardzo duża, a zawarte w nich informacje jasne i wystarczające do zdania matury. Ja zdałam maturę bardzo dobrze właśnie dzięki temu kursowi! Gorąco polecam!!!
Bartek
14.11.2022 17:02:11
Choć mój kurs, przerwała pandemia, to i tak wiele mi dał i maturę z angielskiego napisałem bardo dobrze. Przez pandemie nie mogłem podziękować lektorowi Kubie, a dziś w końcu przypomniała mi się nazwa😅. Dlatego dziękuje calej szkole i lektorowi Kubie.(Kopia ze starej strony internetowej - 14-11-2022)
Sandra
21.10.2022 01:24:08
Polecam każdemu kto chce przystąpić do matury po latach, kurs stacjonarny w Katowicach pomógł mi w uzyskaniu dobrego wyniku na maturze, nawet nie liczyłam na 80 procent z matury rozszerzonej :) Pani z języka Polskiego to nauczyciel z pasją, rzadko się na takich trafia. Pan Janusz z j. Angielskiego jak coś powiedział, tak pamiętam do dnia dzisiejszego, specyficzny i jak widać skuteczny człowiek :) Pozdrawiam wszystkich z firmy Forberg, jak i ludzi których przy okazji udało mi się poznać. Dziękuję :)(Kopia ze starej strony internetowej - 21-10-2022)

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.